عضویت پریمیوم
نویسنده  / انتشارات گرامی  به شما تبریک می گویم شما برنامه پریمیوم  را انتخاب کردید. 

 

در این برنامه نه تنها آثار ارزشمند شما از طریق انتشارات کیدزوکادو در آمریکا و کانادا منتشر می شود،  بلکه کتاب شما در اورپا، استرالیا، آمریکایی جنوبی و آسیا نیز در دسترس فارسی زبانان قرار می گیرد و از مزایای جهانی شدن اثر خود بهره بگیرید.  

آثار شما در وبسایت های آمازون، ایی بی، گوود رییدز، بارنز و نوبل و بسیاری از کتابخانه های شهرها و فروشندگان کتاب قرار می گیرد.

در این برنامه شما می توانید برای هر کدام از کتاب های خود صفحه توضیحات اختصاصی داشته باشید و همینطور برای نویسنده یک صفحه اختصاصی در نظر گرفته می شود.

مزایای این برنامه عبارتست از:


 •     ویرایش و آماده سازی کتاب با استاندارهای جهانی
 •        قرار گرفتن در وب سایت های جهانی کتاب
 •        دریافت  ISBN  کانادا    
 •        50 درصد سود حاصل از فروش کتاب
 •        تبلیغ کتاب به صورت ماهانه  در شبکه های اجتماعی  انتشارات 
 •        تبلیغ کتاب به صورت فصلی در شبکه های اجتماعی در خارج ایران
 •         صفحه اختصاصی برای کتاب
 •       صفحه اختصاصی برای نویسنده به همراه اطلاعات تماس با نویسنده   
 •       کتاب الکترونیک
 •      صفحه اختصاصی حرفه ای به همراه ویدیو های ارسالی برای کتاب و نویسنده 

 •   

 

                                                                                         مراحل انتشار کتاب 

مرحله چهارم

 پرداخت کامل و انتشار کتاب

مرحله سوم

گزینش کتاب

مرحله دوم 

پیش پرداخت

مرحله اول

فرم مشخصات کتاب و نویسنده و پذیرش شرایط

اثر  شما بعد از انتشار در وبسایت های جهانی  در وبسایت خود انتشارات کیدزوکادو  و سوشال مدیا های مربوط به انتشارات نیز قرار خواهد گرفت.

با توجه به انتخاب شما در برنامه پریمیوم در هر زمان می توانید به برنامه بالاتر ارتقا بیابید و از مزایای برنامه انتخابی از آن لحظه به بعد بهره‌مند شوید.


با توجه به مسؤلیت انتشارات کیدزوکادو، این مجموعه ناگزیر به گزینش اثر های ارسالی بوده و در رد یا قبول اثر مورد نظر دارای اختیار می باشد.

 


 


 مرحله اول

فرم  مشخصات کتاب و نویسنده، شرایط سرویس 

لطفاً فرمهای زیر را با دقت پر کنید،  در صورت پذیرش کتاب برای آماده سازی به واحد ویرایش ارسال می‌گردد.

لطفاً شرایط زیر را با دقت بخوانید و در صورتی که تمام شرایط را قبول دارید، گزینه موافقم را بزنید.


 

قرارداد همکاری در نشر آثار

 

مقدمه : نظر به اینکه امضاء کنندگان این قرارداد با حسن اعتماد به یکدیگر تمایل به همکاری داشته و با آگاهی از ضوابط و شرایط همکاری با یکدیگر در نشر آثار کلیه مسئولیت‌های حقوقی، مالی و اعتباری آنرا تقبل نموده‌اند در مورخه بالا  و به استناد قانون تجارت بین الملل ضمن امضاء مفاد قرارداد؛ اقرار نمودند که از تاریخ امضاء این قرارداد برای طرفین و قائم مقام قانونی آنها لازم الاجرا می باشد .

ماده ۱ ( طرفین قرارداد

طرفین قرارداد عبارتند از : مجموعه  Kidsocado Publishing House به شماره ثبت 79164-1509BC0001   به مدیریت نغمه کشاورز ، به آدرس وب سایت k idsocadopublishinghouse.com   که در این قرارداد  که از این پس انتشارات نامیده می‌شود. شخص حقیقی یا حقوقی که به واسطه پدیدآورندن یک یا چند اثر  و یا شخص حقیقی یا حقوقی که با وکالت تام الاختیار  از  پدیدآورنده اثر  که از این پس صاحب اثر نامیده می‌شود.

نکته : صاحب اثر، اجازه تام اختیار در باره نشر باز نشر، تغییر، حذف و انصراف و کلیه تصمیم گیری‌های مرتبط با اثر را دارد.صاحب اثر، اجازه تام اختیار در باره نشر باز نشر، تغییر، حذف و انصراف و کلیه تصمیم گیری‌های مرتبط با اثر را دارد.

-          مشخصات صاحب اثر حقیقی

که عبارت است از نام و نام خانوادگی، شماره ملی یا شماره پاسپورت ، شماره تماس، تاریخ تولد، آدرس الکترونیک، و آدرس محل کار یا سکونت از صاحب اثر دریافت می شود  

     

-          مشخصات صاحب اثر حقوقی

نام شرکت، شماره ثبت و محل ثبت، شماره تماس، ایمیل، آدرس شرکت، وبسایت، و نام و امضای،مدیر عامل / نماینده/ وکیل                                 

مورد قرار داد:

مورد قرار داد مربوط به اثر یا آثاری می باشد که قرار است بواسطه این قرار دارد از طریق انتشارات آماده سازی و منتشر شوند. مورد قرارداد را در قسمت پایین نوشته می شوند.

نام اثر ،نام نویسنده، ISBN

تبصره - ایمیل و تلفن همراه مندرج در این قرارداد نشانی رسمی طرفین محسوب می گردد و هر مکاتبهای با آن ظرف مدت48 ساعت ابلاغ واقعی محسوب می گردد .

ماده   2) موضوع قرارداد

همکاری در انتشار اثر صاحب اثر در سطح بین المللی بر بستر آنلاین، فضاهای مجازی و برخی از کتاب فروشی‌ها  بصورت چاپی و ایبوک و در موارد خاص ارائه در کتاب فروشی‌های ایرانی در سراسر دنیا (غیر از ایران) و یا نمایشگاههای کتاب، همچنین تبلیغ در فضاهای مجازی و با شرایط مشخص شده در مواد آتی قرارداد .

 

ماده 3) مدت زمان قرار داد

مدت قرارداد برای مدت زمان معلوم پنج سال از تاریخ امضای آن می باشد.

 

ماده 4) امور مالی و تسویه حساب

امور مالی بر عهده  انتشارات KPH

سهم صاحب اثر عبارت است از سهم مشخص شده در قرارداد ) بسته به برنامه  انتخابی ( از سود حاصل از فروش کتاب‌ و یا کتاب‌ها.

این سهم بصورت شش ماهه بر اساس گزارشات فروش حساب و کسورات قانونی انجام و تسویه می‌گردد. مبالغ قابل پرداخت به شماره حسابی که از جانب صاحب اثر در فرم های تکمیل اطلاعات اعلام شده واریز خواهد شد.   در صورت تغییر شماره حساب، صاحب اثر باید تغییرات را از طریق ایمیل و یا واتس آپ به اطلاع انتشارات   برساند .

 

امور مالی بر عهده صاحب اثر:

هزینه انتشار: در صورتی که کتاب آماده انتشار باشد، تنها هزینه بر عهده صاحب اثر، هزینه انتشار کتاب  با توجه به پلن انتخابی است.

سرویس‌های تایپ، ترجمه، ویراستاری ادبی، ویراستاری نگارشی، بازخوانی اثر، صفحه آرایی، طراحی جلد، ویدیو و تیزر تبلیغاتی،و فایل صوتی که جز خدمات ارائه شده در پلن انتخابی نیستند در صورتی که برای آماده سازی کتاب، به هر کدام از این خدمات نیاز داشته باشند صاحب اثر موظف به پرداخت آن هزینه‌هاست. که قبل از اقدام به انجام آن خدمات با صاحب اثر هماهنگ خواهد شد.

 

قیمتگذاری

قیمت پشت جلد با توافق طرفین و با توجه به استانداردهای فروش کتاب در خارج از کشور و به صلاحدید انتشارات  و مقایسه آن با کتاب‌های مشابه انجام می‌گیرد.

تعریف سود حاصل از فروش کتاب

سود خالص وارد شده به حساب انتشارات که عبارت است از  قیمت پشت جلد کتاب کسر هزینه های تخفیفات، چاپ، پخش و کمسیون کانالهای فروش. که این سود بر اساس درصد مشخص شده در برنامه انتخابی توسط صاحب اثر بین انتشارات و صاحب اثر تقسیم می‌شود.

(شیوه محاسبه سود: قیمت پشت جلد منهای هزینه چاپ، ارسال و سهم سود شرکت های پخش کننده مانند آمازون است.)

 

ماده 5) تعهدات صاحب اثر

1-      فرمت و محتوای آثار جهت نشر الکترونیک باید مطابق با راهنمای ارائه شده در وبسایت تنظیم شده باشد.

2-      صاحب اثر نمی‌تواند مورد قرارداد ( کتاب ( را بصورت رایگان چه به صورت مستقیم و چه بصورت غیر مستقیم  چه به صورت فایل صوتی و پی دی اف و چه بصورت کتاب منتشر کند. چنانچه کتاب توسط صاحب اثر بصورت رایگان دردسترس عموم قرار بگیرد، انتشارات حق فسخ قرار داد را دارد.

3-      با توجه به سهیم بودن و انتشارات در سود حاصله از فروش و همچنین جهت بهینه‌سازی معرفی کتاب، بدلیل اهمیت فروش کتاب و همچنین بدلیل متفاوت بودن سیستم بازاریابی کتاب در خارج از ایران، جلد و یا کاور اثر یا آثار نیاز به تأیید از طرف  انتشارات می‌باشد و صاحب اثر نیازمند به ایجاد تغییرات است لذا انتشارات در تغییر تصاویر و نوشته‌های جلد با اطلاع رسانی به صاحب اثر مختار می باشد  و این حق را برای خود در تمامی طول همکاری محفوط می دارد. در نهایت آنچه منتشر خواهد شد، با توافق طرفین است.

ماده 6) تعهدات انتشارات

1-      انتشارات متعهد به پایبندی به اصل عدم افشای محتوای اثر در حوزه فعالیت خود می‌باشد.

2-      انتشارات هیچگونه مسئولیتی در خصوص اصالت محتوا، مالکیت مادی و معنوی کتابهای درخواستی و ارائه شده ندارد همچنین کلیه مسئولیت‌ها و پاسخگویی به اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به اعتراضات و ادعاها و دعاوی در خصوص مالکیت معنوی، تضییع حقوق سایرین، درج عبارات توهین آمیز قومیتی و یا سیاسی و مذهبی مغایر با قوانین کشورها و ... برعهده صاحب اثر می‌باشد

3-       . انتشارات کلیه حقوق صاحب اثر را محترم می‌‍شمارد و ادعای هیچ گونه مالکیتی در این خصوص نخواهد داشت. امتیاز کلیه آثار متعلق صاحب اثر می‌باشد.

4-      انتشارات هیچ گونه دخل و تصرفی در محتوای آثار ارسالی نخواهد کرد و صاحب اثر نمی‌تواند در این زمینه ادعایی را مطرح کند.

5-      انتشارات متعهد به پرداخت سهم صاحب اثر طبق شرایط مالی اعلام شده خواهد بود.

6-      ارسال 6 ماهه صورت حساب فروش بر عهده انتشارات است و پرداخت ها در ماه‌های جون و دسامبر هر سال می‌باشد.

 

ماده 7) گزینش آثار:

با توجه به مسؤلیت انتشارات ، این مجموعه ناگزیر به گزینش اثر های ارسالی بوده و در رد یا قبول اثر مورد نظر دارای اختیار تام می باشد .

 

ماده 8) فسخ قرارداد و فورس ماژور

 

1- در صورتی  که  انتشارات یا صاحب اثر با دلایل قانونی بخواهد قرار داد را پایان دهد این موضوع می‌بایست به طرف مقابل بصورت رسمی اعلام گردد.

2- در صورتی که صاحب اثر به هر دلیلی به انتشارات بدهی مالی داشته باشد نمی‌تواند تا پایان پرداخت کامل بدهی از طریق فروش کتاب قرارداد را فسخ کند.

3-   در صورتیکه صاحب اثر درخواست لغو انتشار اثر را در هر مرحله‌ای داشته باشد، پیش پرداخت اولیه به هیچ عنوان قابل استرداد نمی‌باشد.

4- در صورت فسخ قرارداد از سوی صاحب اثر، انتشارات تعهدی در خصوص حذف کامل اثر از روی مراجع و فضاهای آنلاین نشر نخواهد داشت و در این موارد مطابق مقررات مراجع نشر رفتار خواهد شد .

( فروشگاههایی که کتاب را خریداری کرده‌اند، ممکن است تا فروش کامل کتاب‌ها آن اثر را در ویترین آنلاین خود داشته باشند)

5- در صورتی که انتشارات در هر زمان از مدت قرارداد، در محتوای اثر ارائه شده توسط صاحب اثر کشف فساد کند مختار است قرارداد را به صورت یکطرفه فسخ نموده و صاحب اثر هیچگونه ادعائی در این زمینه نخواهد داشت.

 

تبصره : کشف فساد به مثابه زیر است:

-          توهین به اشخاص  و یا مقدسات به هر شکل و هر لفظی.

-          توهین و تحقیر به سیاست مداران کشورها و مباحثی غیر از تحلیل های جغرافیا، اقتصادی و سیاسی.

-          استفاده از اثر جهت مقاصدی غیر از مقاصد فرهنگی.

-          عدم مالکیت اثر.

-          مغایر بودن با قوانین کپی رایت بین المللی.

 

 

6-       در صورت وجود حوادث غیر مترقبه مانند سیل، زلزله، آتش سوزی، اختلالات در فضای مجازی که در حیطه کنترل انتشارات نمی‌باشد، انجام موضوع قرارداد را بصورت موقت و یاکلی غیر ممکن نماید، طرفین به موجب توافقات بعدی نسبت به تمدید و یا فسخ قرارداد اقدام خواهند نمود .

7-      چنانچه از زمان وقوع حادثه ظرف مدت 3 ماه توافقی انجام نشود، هر یک از طرفین حق خواهند داشت نسبت به فسخ قرارداد طی نامه‌ای به صورت یک طرفه اقدام نمایند و کلیه حق و حقوق طبق قوانین تسویه می گردد.

ماده 9) تمدید قرارداد

تمدید قرار داد پس از مدت 5 سال با توافق طرفین و شرایط جدید انجام خواهد پذیرفت، بعد از 5 سال که قرار داد کتاب به پایان رسید توافقات بر اساس مقرارات آن سال صورت خواهد گرفت.

 

نکات مهم و شرایط اولیه

ü    کتاب‌هایی که توسط ایرانیان ترجمه شده است فقط در صورتی چاپ می‌شود که اثر اجازه ترجمه و چاپ را از نویسنده اصلی اثر یا انتشارات آن داشته باشد در این حالت حتماً اجازه ترجمه از انتشارات ضمیمه شود.

ü    فایل اصلی کتاب به هیچ وجه از طریق موسسه کیدزوکادو در شبکه های آنلاین پخش نخواهد شد و این فایل های با امنیت ضبط خواهد شد و شرکت کیدزوکادو در قبال دزدی مطالب بیمه می باشد اما در صورت پخش از طریق دیگر، شرکت کیدزوکاد جوابگو نیست. روشی که انتشارات ما برای دریافت فایل ها از شما پیشنهاد می‌کند امن ترین روش انتقال بوده و فایل های شما در هیچ کامپیوتر شخصی ذخیره نمی‌شود.

ü     زبان ما بصورت فارسی است و استانداردهای بعضی از وبسایت‌ها با زبان ما مغایر است نویسنده باید در نظر داشته باشد که در مواردی توضیحات کتاب ممکن است با اشکالات نگارشی در وب سایت های فروشنده کتاب مانند آمازون نمایش داده شود و این موضوع از کنترل ناشر خارج است.

صفحه امضا

این قرار داد به امضای مدیر مسول انتشارات و صاحب اثر و نویسنده در صورتی که با صاحب اثر متفاوت باشند، می باشد.

 

 

Separate email addresses with a comma.

لطفاً بعد از زدن دکمه ارسال تا باز شدن صفحه بعدی شکیبا باشید ممکن است چندین دقیقه زمان ببرد


                                                                        مرحله دوم : نهایی کردن سفارش

 پیش پرداخت برای پرداخت کنندگان از ایران، مبلغ ده میلیون  تومان می باشد، که در صورت عدم گزینش کتاب مبلغ پیش پداخت به شما عودت داده می‌‎شود.

برای دوستانی که با دلار پرداخت می کنند مبلغ پرداختی 1000دلار آمریکا می باشد

 

نوع و فرمت کتاب 

در صورتی که مایل هستید نوع فرمت داخل کتاب و جلد کتاب را مشاهده کنید اینجا را کلیک کنید

    

                                                                                                                                                                                                                                                                   بازگشت به صفحه اول