عضویت پریمیوم
نویسنده  / انتشارات گرامی  به شما تبریک می گویم شما برنامه پریمیوم  را انتخاب کردید. 

 

در این برنامه نه تنها آثار ارزشمند شما از طریق انتشارات کیدزوکادو در آمریکا و کانادا منتشر می شود،  بلکه کتاب شما در اورپا، استرالیا، آمریکایی جنوبی و آسیا نیز در دسترس فارسی زبانان قرار می گیرد و از مزایای جهانی شدن اثر خود بهره بگیرید.  

آثار شما در وبسایت های آمازون، ایی بی، گوود رییدز، بارنز و نوبل و بسیاری از کتابخانه های شهرها و فروشندگان کتاب قرار می گیرد.

در این برنامه شما می توانید برای هر کدام از کتاب های خود صفحه توضیحات اختصاصی داشته باشید و همینطور برای نویسنده یک صفحه اختصاصی در نظر گرفته می شود.

مزایای این برنامه عبارتست از:


 •     ویرایش و آماده سازی کتاب با استاندارهای جهانی
 •        قرار گرفتن در وب سایت های جهانی کتاب
 •        دریافت  ISBN  کانادا    
 •        50 درصد سود حاصل از فروش کتاب
 •        تبلیغ کتاب به صورت ماهانه  در شبکه های اجتماعی  انتشارات 
 •        تبلیغ کتاب به صورت فصلی در شبکه های اجتماعی در خارج ایران
 •         صفحه اختصاصی برای کتاب
 •       صفحه اختصاصی برای نویسنده به همراه اطلاعات تماس با نویسنده   
 •       کتاب الکترونیک
 •      صفحه اختصاصی حرفه ای به همراه ویدیو های ارسالی برای کتاب و نویسنده 

 •       ضمانت دریافت امتیاز 5 ستاره از 5 مشتری ی

 

                                                                                         مراحل انتشار کتاب 

مرحله چهارم

 پرداخت کامل و انتشار کتاب

مرحله سوم

گزینش کتاب

مرحله دوم 

پیش پرداخت

مرحله اول

فرم مشخصات کتاب و نویسنده و پذیرش شرایط

اثر  شما بعد از انتشار در وبسایت های جهانی  در وبسایت خود انتشارات کیدزوکادو  و سوشال مدیا های مربوط به انتشارات نیز قرار خواهد گرفت.

با توجه به انتخاب شما در برنامه استاندارد در هر زمان می توانید به برنامه بالاتر ارتقا بیابید و از مزایای برنامه انتخابی از آن لحظه به بعد بهره‌مند شوید.


با توجه به مسؤلیت انتشارات کیدزوکادو، این مجموعه ناگزیر به گزینش اثر های ارسالی بوده و در رد یا قبول اثر مورد نظر دارای اختیار می باشد.

 


 


 مرحله اول

فرم  مشخصات کتاب و نویسنده، شرایط سرویس 

لطفاً فرمهای زیر را با دقت پر کنید، هر چه اطلاعات بیشتری درباره کتاب و نویسنده به ما بدهید، سئو سازی بهتری برای شما صورت می‌گیرد. بعد از حداکثر هفت روز کاری پذیرش و عدم پذریش کتاب به شما توسط ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.  و در صورت پذیرش کتاب برای آماده سازی به واحد ویرایش ارسال می‌گردد.

لطفاً شرایط زیر را با دقت بخوانید و در صورتی که تمام شرایط را قبول دارید، گزینه موافقم را بزنید.


قرارداد همکاری در نشر کتاب

 

مقدمه : نظر به اینکه امضاء کنندگان این قرارداد با حسن اعتماد به یکدیگر تمایل به همکاری داشته و با آگاهی از ضوابط، شرایط همکاری با مؤسسه در نشر آثار کلیه مسئولیت های حقوقی و مالی و اعتباری آنرا تقبل نموده اند در مورخه بالا  و به استناد ماده 10قانون مدنی و با در نظر داشتن مقررات قانون تجارت ضمن امضاء مفاد قرارداد؛ اقرار نمودند که از تاریخ امضاء این قرارداد برای طرفین و قائم مقام قانونی آنها لازم الاجرا می باشد .

ماده ۱ ( طرفین قرارداد

طرفین قرارداد عبارتند از : مجموعه  Kidsocado Publishing House به شماره ثبت79164-1509BC0001   به مدیریت نغمه کشاورز  مدیر انتشارات، در  خانه انتشارات کیدزوکادو به آدرس وب سایت kidsocadopublishinghouse.com  که در این قرارداد  که از این پس انتشارات نامیده می شود

            شخص حقیقی یا حقوقی که به واسطه نویسنده یت قرارداد با نویسنده  و یا وکالت تام اخیتار از نوسینده که از این پس صاحب اثر نامیده می شود.

صاحب اثر ، اجازه تام اختیار درباره نشر باز نشر تغییر حذف و انصراف و کلیه تصمیم گیریهای مرطبت با اثر را دارد.( یکی را پر کنید)

 

مورد قرار داد:

مورد قرارداد عبارتست از کتاب، یا کتاب و یا آثاری که صاحب اثر برای انتشار در خارج از ایران به انتشارات می سپارد.


 تبصره - ایمیل و تلفن همراه مندرج در این قرارداد نشانی رسمی طرفین محسوب می گردد و هر مکاتبهای با آن ظرف مدت48 ساعت ابلاغ واقعی محسوب می گردد.

 

ماده  2) موضوع قرارداد

همکاری در انتشار اثر نویسنده در خارج از کشور ایران بر بستر آنلاین  با شرایط مشخص شده در مواد آتی قرارداد.

 

ماده 3) مدت زمان قرار داد

مدت همکاری در انتشار اثر برای مدت زمان معلوم 5 سال از تاریخ امضای قرار داد می باشد و در صورت پر کردن قرارداد آن لاین از تاریخ موافقت به مفاد این قرار داد بصورت آن لاین می باشد.

 

ماده 4) امور مالی و تسویه حساب

1-      امور مالی بر عهده  انتشارات

الف- سهم نویسنده از فروش هر عنوان بسته به برنامه انتخابی استاندارد 30  درصد، پرمیوم  50 درصد و یا  حرفه‌ای  70 درصد از سود حاصل از فروش کتاب‌ها است، در هنگام فروش هیچ مبلغی از سوی ناشر تحت عنوان کسور تکلیفی من جمله مالیات و...کسر نمی گردد.

ب- تسویه حساب بصورت شش ماهه بر اساس گزارشات فروش و کسورات قانونی اعلامی انتشارات انجام و مبالغ قابل پرداخت به شماره حسابی که از جانب صاحب اثر در فرم های تکمیل اطلاعات اعلام شده واریز خواهد شد، اطلاعات این حساب در فرم پیوست شماره 1 و یا پنل کاربری صاحب اثر مشخص خواهد شد و در صورت تغییر شماره حساب صاحب اثر باید بصورت ایمیل و یا واتس آپ به اطلاع انتشارات  برساند.

2-      امور مالی بر عهده صاحب اثر:

هزینه انتشار: در صورتی که کتاب آماده انتشار باشد، تنها هزینه بر عهده صاحب اثر، هزینه انتشار کتاب است که  میزان آن با توجه به بسته انتخابی توسط صاحب اثر یعنی استاندارد، پرمیوم و یا حرفه ای،  مشخص می گردد بر اساس جدول پیوست 5.

در صورتی که برای آماده سازی کتاب، به هر کدام از سرویس های زیر نیاز باشدصاحب اثر موظف به پرداخت آن هزینه هاست. که قبل از اقدام به انجام آن خدمادت با صاحب اثر هماهنگ خواهد شد.خدمات و سرویس ها عبارتند از

تایپ                                       

ترجمه                                        

ویراستاری ادبی                                

ویراستاری نگارشی                           

بازخوانی اثر                                 

صفحه آرایی                                  

طراحی جلد                               

ویدیو تیزر تبلیغاتی                       

فایل صوتی (کتاب صوتی)                 

 سرویس های دیگر                             

 

3- قیمتگذاری

قیمت پایه با توافق طرفین و با توجه به استانداردهای فروش کتاب در خارج از کشور و به صلاحدید انتشارات  و مقایسه آن با کتاب های مشابه انجام می گیرد. و با توجه به اینکه سهم صاحب اثر از سود حاصل از فروش محاسبه می گردد، مبنای محاسبه سود حاصل از فروش انتشارات به وبسایت ها و پلتفروم های فروش کتاب می‌باشد.

تعریف سود حاصل از فروش کتاب

سود خالص وارد شده به حساب انتشارات که عبارت است از  قیمت پشت جلد کتاب کسر هزینه های تخفیفات، چاپ، پخش و کمسیون کانالهای فروش. که این سود بر اساس درصد مشخص شده در بسته انتخابی توسط صاحب اثر بین انتشارات و صاحب اثر تقسیم می شود.

ماده 5) تعهدات صاحب اثر

1-      فرمت و محتوای آثار جهت نشر الکترونیک باید مطابق با راهنمای ارائه شده در فایل راهنمای پیوست تنظیم شده باشد.

2-      صاحب اثر نمی تواند مورد قرارداد ( کتاب( بصورت رایگان چه به صورت مستقیم و چه بصورت غیر مستقیم  چه به صورت فایل صوتی و پی دی اف و چه بصورت کتاب منتشر کند. چنانچه کتاب بصورت رایگان دردسترس عموم قرار بگیرد، انتشارات حق فسخ قرار داد را را دارد.

ماده 6) تعهدات انتشارات

1-      انتشارات متعهد به پایبندی به اصل عدم افشای محتوای اثر در حوزه فعالیت خود می باشد

2-      انتشارات هیچگونه مسئولیتی در خصوص اصالت محتوا و مالکیت مادی و معنوی کتابهای درخواستی و ارائه شده ندارد همچنین کلیه مسئولیها و پاسخگویی به اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به اعتراضات و ادعاها و دعاوی در خصوص مالکیت معنوی، تضییع حقوق سایرین، درج عبارات توهین آمیز قومیتی و یا سیاسی و مذهبی مغایر با قوانین کشورها و... برعهده صاحب اثر کتاب می باشد .

3-      انتشارات کلیه حقوق کتاب را محترم می شمارد و ادعای هیچ گونه مالکیتی در این خصوص نخواهد داشت. امیتاز کلیه آثار بر عهده صاحب اثر می‌باشد.

4-      انتشارات متعهد به پرداخت سهم صاحب اثر طبق شرایط مالی اعلام شده خواهد بود.

5-      ارسال 6 ماهه صورت حساب فروش بر عهده انتشارات است و پرداخت ها در ماه جون و دسامبر می باشد.

ماده 7) گزینش آثار:

توجه به مسؤلیت انتشارات ، این مجموعه ناگزیر به گزینش اثر های ارسالی بوده و در رد یا قبول اثر مورد نظر دارای اختیار تام می باشد.

ماده 8) تغییرات در اثر ارسالی

1-      انتشارات صفحه شابک جدیدی را به کتاب اضافه کرده و یا جایگزین شابک قبلی در صورت وجود خواهد کردکه در پیوست شماره 4 این قرار داد قابل رویت است

2-      انتشارات در صورت لزوم اگر صفحاتی را قرار است به کتاب اضافه کند به این قرار داد پیوست (پیوست 3) می کند و صاحب اثر با امضای قرار داد به انتشار این صفحات در کتاب توافق می کند.

3-       انتشارات هیچ گونه دخل و تصرفی در محتوای آثار ارسالی نخواهد کرد و صاحب اثر نمی تواند در این زمینه ادعایی را مطرح کند.

 

4-      با توجه به سهیم بودن و  انتشارات در سود حاصله از فروش و همچنین جهت بهینه سازی  معرفی کتاب جلد کتاب ممکن است نیاز به تغییرات داشته باشد که این تغییرات توسط انتشارات داده خواخد شد و اطلاع صاحب اثر خواهد رسید.

5-      بدلیل اهمیت فروش کتاب و همچنین بدلیل متفاوت بودن سیستم بازاریابی کتاب در خارج از ایران نیاز به تایید از طرف نشریه دارد و نویسنده نیازمند به ایجاد تغییرات است و با آنچه منتشر خواهد شد، با توافق طرفین است. لذا انتشارات در تغییر تصاویر و نوشته های جلد با اطلاع رسانی به صاحب اثر مختار می باشد  و این حق را برای خود در تمامی طول همکاری محفوط می دارد.

 

ماده 9) فسخ قرارداد و فورس ماژور

 

1-       در صورتی  که به هر دلیلی انتشارات یا صاحب اثر  بخواهد قرار داد را پایان دهد این موضوع می بایست توسط طرفین بصورت رسمی اعلام کردد.

2-      در صورتی که صاحب اثر به انتشارات به هر دلیلی بدهی مالی داشته باشد نمی تواند تا پایان پرداخت کامل بدهی از طریق فروش کتاب قرار داد را فسخ کند.

3-      در صورتیکه صاحب اثر  درخواست لغو انتشار اثر را در هر مرحله ای داشته باشد، پیش پرداخت اولیه به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

4-      در صورت فسخ قرارداد از سوی صاحب اثر، انتشارات تعهدی در خصوص حذف کامل اثر از روی مراجع و فضاهای آنلاین نشر نخواهد داشت و در این موارد مطابق مقررات مراجع نشر رفتار خواهد شد.

5-      در صورتی که انتشارات در هر زمان از مدت قرارداد، در محتوای اثر ارائه شده توسط صاحب اثر کشف فساد کند مختار است قرارداد را به صورت یکطرفه فسخ نموده و صاحب اثر هیچگونه اداعایی در این زمینه نخواهد داشت.

 

تبصره : کشف فساد به مثابه زیر است:

-          توهین به اشخاص و یا مقدسات به هر شکل و هر لفظی

-          توهین و تحقیر سیاست مدارانکشورها و مباحثی عیر از تحلیل های جغرافیای، اقتصادی و سیاسی

-          استفاده از اقر جهت مقاصدی غیر از مقاصد فرهنگی

-          عدم مالکیت اثر

-          مقایر بودن با قوانین کپی رایت بین المللی و داخلی کشور ایران

6-       در صورت وجود حوادث غیر مترقبه مانند سیل، زلزله، آتش سوزی، اختلالات در فضای مجازی که در حیطه کنترل انتشارات نمی باشد ، که انجام موضوع قرارداد را بصورت موقت و یاکلی غیر ممکن نماید، طرفین به موجب توافقات بعدی نسبت به تمدید و یا فسخ قرارداد اقدام خواهند نمود.

7-      چنانچه از زمان وقوع حادثه ظرف مدت 3 ماه توافقی انجام نشود، هر یک از طرفین حق خواهند داشت نسبت به فسخ قرارداد طی نامه‌ای به صورت یک طرفه اقدام نمایند و کلیه حق و حقوق طبق قوانین فسخ می شود.

ماده 10) تمدید قرارداد

تمدید قرار داد پس از مدت 5 سال با توافق طرفین و شرایط جدید انجام خواهد پذیرفت بعد از 5 سال که قرار داد کتاب به پایان رسید توافقات بر اساس مقرارات آن سال صورت خواهد گرفت


ماده 11) قوانین حاکم بر قرارداد

  این قرارداد از حیث انعقاد تابع قوانین دولت کانادا می باشد و صاحب اثر با امضاء این قرارداد ضمن پذیرش کلیه دستورالعمها و قوانین سایت‌های مرجع که مرتبط با موضوع این قرارداد است و یا توسط انتشارات تعیین می‌گردد،  متعهد به پذیرش و تبعیت از آنها می‌باشد.

این قرارداد در دو نسخه با 14 صفحه و 11 ماده و 7 پیوست تنظیم شده و کلیه نسخ این قرارداد از تاریخ امضاء طرفین دارای اعتبار است و از زمان امضاء توسط شخص متقاضی و ابلاغ نسخه دیجیتالی برای طرفین لازم الاجرا و لازم الاتباع می‌باشد .

 

نکات مهم و شرایط اولیه

ü     کتاب های توسط ایرانیان ترجمه شده است فقط در صورتی چاپ می شود که اثر اجازه  ترجمه و چاپ را از نویسنده اصلی اثر یا انتشارات آن داشته باشد در این حالت حتما اجازه ترجمه از نشریه ضمیمه شود.

ü     کتابهایی که از طرف انتشارات به ما ارایه می شود، انتشارات اولیه نیازمند است که اجازه نویسنده و یا بازماندگان نویسنده را برای انتشار از طریق ما نیز بگیرد.

ü      نویسنده  و یا انتشارات اولیه باید در جریان باشد که آمازون چندین صفحه اول از کتاب را برای نمایش نمونه بصورت آزاد به مشتری عرضه می کند.

ü    فایل اصلی کتاب به هیچ وجه از طریق موسسه کیدزوکادو در شبکه های آنلاین پخش نخواهد شد و این فایل های با امنیت ضبط خواهد شد و شرکت کیدزوکادو در قبال دزدی مطالب بیمه می باشد اما در صورت پخش از طریق دیگر، شرکت کیدزوکاد جوابگو نیست. روشی که انتشارات ما برای دریافت فایل ها از شما پیشنهاد می کند امن ترین روش انتقال بوده و فایل های شما در هیچ کامپیوتر شخصی ذخیره نمی شود.

ü     زبان ما بصورت فارسی است و استانداردهای بعضی از وبسایت ها با زبان ما مغایر است نویسنده باید در نظر داشته باشد که در مواردی توضیحات کتاب ممکن است با اشکالات نگارشی در وب سایت های فروشنده کتاب مانند آمازون نمایش داده شود و این موضوع از کنترل ناشر خارج است.قرارداد همکاری در نشر کتاب

 

مقدمه : نظر به اینکه امضاء کنندگان این قرارداد با حسن اعتماد به یکدیگر تمایل به همکاری داشته و با آگاهی از ضوابط، شرایط همکاری با مؤسسه در نشر آثار کلیه مسئولیت های حقوقی و مالی و اعتباری آنرا تقبل نموده اند در مورخه بالا  و به استناد ماده 10قانون مدنی و با در نظر داشتن مقررات قانون تجارت ضمن امضاء مفاد قرارداد؛ اقرار نمودند که از تاریخ امضاء این قرارداد برای طرفین و قائم مقام قانونی آنها لازم الاجرا می باشد .

ماده ۱ ( طرفین قرارداد

طرفین قرارداد عبارتند از : مجموعه  Kidsocado Publishing House به شماره ثبت79164-1509BC0001   به مدیریت نغمه کشاورز  مدیر انتشارات، در  خانه انتشارات کیدزوکادو به آدرس وب سایت kidsocadopublishinghouse.com  که در این قرارداد  که از این پس انتشارات نامیده می شود

            شخص حقیقی یا حقوقی که به واسطه نویسنده یت قرارداد با نویسنده  و یا وکالت تام اخیتار از نوسینده که از این پس صاحب اثر نامیده می شود.

صاحب اثر ، اجازه تام اختیار درباره نشر باز نشر تغییر حذف و انصراف و کلیه تصمیم گیریهای مرطبت با اثر را دارد.( یکی را پر کنید)

 

مورد قرار داد:

مورد قرارداد عبارتست از کتاب، یا کتاب و یا آثاری که صاحب اثر برای انتشار در خارج از ایران به انتشارات می سپارد.


 تبصره - ایمیل و تلفن همراه مندرج در این قرارداد نشانی رسمی طرفین محسوب می گردد و هر مکاتبهای با آن ظرف مدت48 ساعت ابلاغ واقعی محسوب می گردد.

 

ماده  2) موضوع قرارداد

همکاری در انتشار اثر نویسنده در خارج از کشور ایران بر بستر آنلاین  با شرایط مشخص شده در مواد آتی قرارداد.

 

ماده 3) مدت زمان قرار داد

مدت همکاری در انتشار اثر برای مدت زمان معلوم 5 سال از تاریخ امضای قرار داد می باشد و در صورت پر کردن قرارداد آن لاین از تاریخ موافقت به مفاد این قرار داد بصورت آن لاین می باشد.

 

ماده 4) امور مالی و تسویه حساب

1-      امور مالی بر عهده  انتشارات

الف- سهم نویسنده از فروش هر عنوان بسته به برنامه انتخابی استاندارد 30  درصد، پرمیوم  50 درصد و یا  حرفه‌ای  70 درصد از سود حاصل از فروش کتاب‌ها است، در هنگام فروش هیچ مبلغی از سوی ناشر تحت عنوان کسور تکلیفی من جمله مالیات و...کسر نمی گردد.

ب- تسویه حساب بصورت شش ماهه بر اساس گزارشات فروش و کسورات قانونی اعلامی انتشارات انجام و مبالغ قابل پرداخت به شماره حسابی که از جانب صاحب اثر در فرم های تکمیل اطلاعات اعلام شده واریز خواهد شد، اطلاعات این حساب در فرم پیوست شماره 1 و یا پنل کاربری صاحب اثر مشخص خواهد شد و در صورت تغییر شماره حساب صاحب اثر باید بصورت ایمیل و یا واتس آپ به اطلاع انتشارات  برساند.

2-      امور مالی بر عهده صاحب اثر:

هزینه انتشار: در صورتی که کتاب آماده انتشار باشد، تنها هزینه بر عهده صاحب اثر، هزینه انتشار کتاب است که  میزان آن با توجه به بسته انتخابی توسط صاحب اثر یعنی استاندارد، پرمیوم و یا حرفه ای،  مشخص می گردد بر اساس جدول پیوست 5.

در صورتی که برای آماده سازی کتاب، به هر کدام از سرویس های زیر نیاز باشدصاحب اثر موظف به پرداخت آن هزینه هاست. که قبل از اقدام به انجام آن خدمادت با صاحب اثر هماهنگ خواهد شد.خدمات و سرویس ها عبارتند از

تایپ                                       

ترجمه                                        

ویراستاری ادبی                                

ویراستاری نگارشی                           

بازخوانی اثر                                 

صفحه آرایی                                  

طراحی جلد                               

ویدیو تیزر تبلیغاتی                       

فایل صوتی (کتاب صوتی)                 

 سرویس های دیگر                             

 

3- قیمتگذاری

قیمت پایه با توافق طرفین و با توجه به استانداردهای فروش کتاب در خارج از کشور و به صلاحدید انتشارات  و مقایسه آن با کتاب های مشابه انجام می گیرد. و با توجه به اینکه سهم صاحب اثر از سود حاصل از فروش محاسبه می گردد، مبنای محاسبه سود حاصل از فروش انتشارات به وبسایت ها و پلتفروم های فروش کتاب می‌باشد.

تعریف سود حاصل از فروش کتاب

سود خالص وارد شده به حساب انتشارات که عبارت است از  قیمت پشت جلد کتاب کسر هزینه های تخفیفات، چاپ، پخش و کمسیون کانالهای فروش. که این سود بر اساس درصد مشخص شده در بسته انتخابی توسط صاحب اثر بین انتشارات و صاحب اثر تقسیم می شود.

ماده 5) تعهدات صاحب اثر

1-      فرمت و محتوای آثار جهت نشر الکترونیک باید مطابق با راهنمای ارائه شده در فایل راهنمای پیوست تنظیم شده باشد.

2-      صاحب اثر نمی تواند مورد قرارداد ( کتاب( بصورت رایگان چه به صورت مستقیم و چه بصورت غیر مستقیم  چه به صورت فایل صوتی و پی دی اف و چه بصورت کتاب منتشر کند. چنانچه کتاب بصورت رایگان دردسترس عموم قرار بگیرد، انتشارات حق فسخ قرار داد را را دارد.

ماده 6) تعهدات انتشارات

1-      انتشارات متعهد به پایبندی به اصل عدم افشای محتوای اثر در حوزه فعالیت خود می باشد

2-      انتشارات هیچگونه مسئولیتی در خصوص اصالت محتوا و مالکیت مادی و معنوی کتابهای درخواستی و ارائه شده ندارد همچنین کلیه مسئولیها و پاسخگویی به اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به اعتراضات و ادعاها و دعاوی در خصوص مالکیت معنوی، تضییع حقوق سایرین، درج عبارات توهین آمیز قومیتی و یا سیاسی و مذهبی مغایر با قوانین کشورها و... برعهده صاحب اثر کتاب می باشد .

3-      انتشارات کلیه حقوق کتاب را محترم می شمارد و ادعای هیچ گونه مالکیتی در این خصوص نخواهد داشت. امیتاز کلیه آثار بر عهده صاحب اثر می‌باشد.

4-      انتشارات متعهد به پرداخت سهم صاحب اثر طبق شرایط مالی اعلام شده خواهد بود.

5-      ارسال 6 ماهه صورت حساب فروش بر عهده انتشارات است و پرداخت ها در ماه جون و دسامبر می باشد.

ماده 7) گزینش آثار:

توجه به مسؤلیت انتشارات ، این مجموعه ناگزیر به گزینش اثر های ارسالی بوده و در رد یا قبول اثر مورد نظر دارای اختیار تام می باشد.

ماده 8) تغییرات در اثر ارسالی

1-      انتشارات صفحه شابک جدیدی را به کتاب اضافه کرده و یا جایگزین شابک قبلی در صورت وجود خواهد کردکه در پیوست شماره 4 این قرار داد قابل رویت است

2-      انتشارات در صورت لزوم اگر صفحاتی را قرار است به کتاب اضافه کند به این قرار داد پیوست (پیوست 3) می کند و صاحب اثر با امضای قرار داد به انتشار این صفحات در کتاب توافق می کند.

3-       انتشارات هیچ گونه دخل و تصرفی در محتوای آثار ارسالی نخواهد کرد و صاحب اثر نمی تواند در این زمینه ادعایی را مطرح کند.

 

4-      با توجه به سهیم بودن و  انتشارات در سود حاصله از فروش و همچنین جهت بهینه سازی  معرفی کتاب جلد کتاب ممکن است نیاز به تغییرات داشته باشد که این تغییرات توسط انتشارات داده خواخد شد و اطلاع صاحب اثر خواهد رسید.

5-      بدلیل اهمیت فروش کتاب و همچنین بدلیل متفاوت بودن سیستم بازاریابی کتاب در خارج از ایران نیاز به تایید از طرف نشریه دارد و نویسنده نیازمند به ایجاد تغییرات است و با آنچه منتشر خواهد شد، با توافق طرفین است. لذا انتشارات در تغییر تصاویر و نوشته های جلد با اطلاع رسانی به صاحب اثر مختار می باشد  و این حق را برای خود در تمامی طول همکاری محفوط می دارد.

 

ماده 9) فسخ قرارداد و فورس ماژور

 

1-       در صورتی  که به هر دلیلی انتشارات یا صاحب اثر  بخواهد قرار داد را پایان دهد این موضوع می بایست توسط طرفین بصورت رسمی اعلام کردد.

2-      در صورتی که صاحب اثر به انتشارات به هر دلیلی بدهی مالی داشته باشد نمی تواند تا پایان پرداخت کامل بدهی از طریق فروش کتاب قرار داد را فسخ کند.

3-      در صورتیکه صاحب اثر  درخواست لغو انتشار اثر را در هر مرحله ای داشته باشد، پیش پرداخت اولیه به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

4-      در صورت فسخ قرارداد از سوی صاحب اثر، انتشارات تعهدی در خصوص حذف کامل اثر از روی مراجع و فضاهای آنلاین نشر نخواهد داشت و در این موارد مطابق مقررات مراجع نشر رفتار خواهد شد.

5-      در صورتی که انتشارات در هر زمان از مدت قرارداد، در محتوای اثر ارائه شده توسط صاحب اثر کشف فساد کند مختار است قرارداد را به صورت یکطرفه فسخ نموده و صاحب اثر هیچگونه اداعایی در این زمینه نخواهد داشت.

 

تبصره : کشف فساد به مثابه زیر است:

-          توهین به اشخاص و یا مقدسات به هر شکل و هر لفظی

-          توهین و تحقیر سیاست مدارانکشورها و مباحثی عیر از تحلیل های جغرافیای، اقتصادی و سیاسی

-          استفاده از اقر جهت مقاصدی غیر از مقاصد فرهنگی

-          عدم مالکیت اثر

-          مقایر بودن با قوانین کپی رایت بین المللی و داخلی کشور ایران

6-       در صورت وجود حوادث غیر مترقبه مانند سیل، زلزله، آتش سوزی، اختلالات در فضای مجازی که در حیطه کنترل انتشارات نمی باشد ، که انجام موضوع قرارداد را بصورت موقت و یاکلی غیر ممکن نماید، طرفین به موجب توافقات بعدی نسبت به تمدید و یا فسخ قرارداد اقدام خواهند نمود.

7-      چنانچه از زمان وقوع حادثه ظرف مدت 3 ماه توافقی انجام نشود، هر یک از طرفین حق خواهند داشت نسبت به فسخ قرارداد طی نامه‌ای به صورت یک طرفه اقدام نمایند و کلیه حق و حقوق طبق قوانین فسخ می شود.

ماده 10) تمدید قرارداد

تمدید قرار داد پس از مدت 5 سال با توافق طرفین و شرایط جدید انجام خواهد پذیرفت بعد از 5 سال که قرار داد کتاب به پایان رسید توافقات بر اساس مقرارات آن سال صورت خواهد گرفت


ماده 11) قوانین حاکم بر قرارداد

  این قرارداد از حیث انعقاد تابع قوانین دولت کانادا می باشد و صاحب اثر با امضاء این قرارداد ضمن پذیرش کلیه دستورالعمها و قوانین سایت‌های مرجع که مرتبط با موضوع این قرارداد است و یا توسط انتشارات تعیین می‌گردد،  متعهد به پذیرش و تبعیت از آنها می‌باشد.

این قرارداد در دو نسخه با 14 صفحه و 11 ماده و 7 پیوست تنظیم شده و کلیه نسخ این قرارداد از تاریخ امضاء طرفین دارای اعتبار است و از زمان امضاء توسط شخص متقاضی و ابلاغ نسخه دیجیتالی برای طرفین لازم الاجرا و لازم الاتباع می‌باشد .

 

نکات مهم و شرایط اولیه

ü     کتاب های توسط ایرانیان ترجمه شده است فقط در صورتی چاپ می شود که اثر اجازه  ترجمه و چاپ را از نویسنده اصلی اثر یا انتشارات آن داشته باشد در این حالت حتما اجازه ترجمه از نشریه ضمیمه شود.

ü     کتابهایی که از طرف انتشارات به ما ارایه می شود، انتشارات اولیه نیازمند است که اجازه نویسنده و یا بازماندگان نویسنده را برای انتشار از طریق ما نیز بگیرد.

ü      نویسنده  و یا انتشارات اولیه باید در جریان باشد که آمازون چندین صفحه اول از کتاب را برای نمایش نمونه بصورت آزاد به مشتری عرضه می کند.

ü    فایل اصلی کتاب به هیچ وجه از طریق موسسه کیدزوکادو در شبکه های آنلاین پخش نخواهد شد و این فایل های با امنیت ضبط خواهد شد و شرکت کیدزوکادو در قبال دزدی مطالب بیمه می باشد اما در صورت پخش از طریق دیگر، شرکت کیدزوکاد جوابگو نیست. روشی که انتشارات ما برای دریافت فایل ها از شما پیشنهاد می کند امن ترین روش انتقال بوده و فایل های شما در هیچ کامپیوتر شخصی ذخیره نمی شود.

ü     زبان ما بصورت فارسی است و استانداردهای بعضی از وبسایت ها با زبان ما مغایر است نویسنده باید در نظر داشته باشد که در مواردی توضیحات کتاب ممکن است با اشکالات نگارشی در وب سایت های فروشنده کتاب مانند آمازون نمایش داده شود و این موضوع از کنترل ناشر خارج است.

 

 

لطفاً بعد از زدن دکمه ارسال تا باز شدن صفحه بعدی شکیبا باشید ممکن است چندین دقیقه زمان ببرد


شرایط همکاریدرنشرکتاب

 


 

مقدمه : نظربهاینکهامضاءکنندگاناینقراردادباحسناعتمادبهیکدیگرتمایلبههمکاریداشتهوباآگاهیازضوابط،شرایطهمکاریباموسسه درنشرآثارکلیهمسئولیتهایحقوقیومالیواعتباریآنراتقبلنمودهانددرمورخه                                   وبهاستناد ماده 10 قانونمدنیوبادرنظرداشتنمقرراتقانونتجارتضمنامضاءمفادقرارداد؛اقرارنمودندکهازتاریخامضاءاینقراردادبرایطرفین وقائممقامقانونیآنهالازمالاجرامیباشد .

 

ماده۱ ( طرفینقرارداد

طرفینقراردادعبارتنداز :
مجموعه Kidsocado Publishing House بهنمایندگینغمهکشاورزمدیرمسئولموسسهکیدزوکادوبهآدرسوبسایت Kidsocadopublishinghouse.com کهدراینقراردادناشرنامیدهمی شودو

شما بهعنواننویسنده  و یا انتشارات (به شرط داشتن امضا از نویسنده) طرف دوم قرار داد می باشید که به عنوان نویسنده در این متن نامیدهمیشود .

 

تبصره - ایمیلوتلفنهمراهمندرجدراینقراردادنشانیرسمیطرفینمحسوبمیگرددوهرمکاتبهایباآنظرفمدتدوروزکاری ابلاغواقعیمحسوبمیگردد.

 

ماده  2)موضوعقرارداد

همکاریدرانتشاراثرنویسندهبربسترآنلاین از جملهوبسایتآمازونباشرایطمشخصشدهدرموادآتیقرارداد.

 

ماده 3) قیمتگذاری

قیمتپایه با توافق طرفین و با توجه به استانداردهای کتاب های مشابه انجام می گیرد. و با توجه به اینکه سهم نویسنده از سود دریافتی محاسبه می گردد و وبسایت مذکور به مناسبت های مختلف قیمت کتاب را بر اساس

کمپین های خود تغییر می دهد، مبنای محاسبه مبلغ دریافتی ناشر از وبسایت های کتاب می باشد.

 

ماده4)امورمالیوتسویهحساب

1-     سهمنویسندهازفروشهرعنوان بسته به برنامه انتخابی 30  درصد ، 50 درصد و یا 70 در صد از سود حاصل از فروش کتاب ها است،درهنگامفروشهیچمبلغیازسویناشرتحتعنوانکسورتکلیفیمنجملهمالیاتو...کسرنمیگردد.

2-     تسویهحساببصورت شش ماهه براساسگزارشاتفروشوکسورقانونیاعلامیناشرانجامومبالغقابل پرداختبهشمارهحسابیکهازجانبنویسندهدرفرمهایتکمیلاطلاعاتاعلامشدهواریزخواهدشد،اطلاعاتاینحسابدرفرمپیوست شماره1ویاپنلکاربریناشرمشخصخواهدشدودرصورتتغییر،نویسندهبایدبصورتکتبیبهاطلاعناشربرساند.

 

 

ماده5)تعهداتنویسنده

1-     محتوایآثارجهتنشرالکترونیکبایدمطابقباراهنمایارائهشدهدرفایلراهنمایپیوستتنظیمگردد. درغیراینصورت ممکناستمبالغیجهتآمادهسازیکتاب با اعلام هماهنگی،ازفروشکسرگردد.

 

2-     درصورتیکه نویسندهدرخواستلغوانتشاراثررادرهرمرحلهایداشتهباشد،پیشپرداختاولیهبههیچعنوانقابلاسترداد نمیباشد.

 

ماده6)تعهداتناشر

1-     ناشرهیچگونهمسئولیتیدرخصوصاصالتمحتواومالکیتمادیومعنویکتابهایدرخواستیوارائهشدهنداردهمچنینکلیه مسئولیهاوپاسخگوییبهاشخاصحقیقیوحقوقینسبتبهاعتراضاتوادعاهاودعاویدرخصوصمالکیتمعنوی،تضییعحقوقسایرین،درجعباراتتوهینآمیزقومیتیویاسیاسیومذهبیمغایرباقوانینکشور هاو... برعهده نویسندهمیباشد .

 

2-     ناشرمتعهدبهپایبندیبهاصلعدمافشایاطلاعاتاست .

 

3-     ناشرکلیهحقوقکتاب  رامحترممی شماردوادعایهیچگونهمالکیتیدراینخصوصنخواهدداشت

 

4-     ناشرمتعهدبهپرداختسهممتقاضیثبتطبقشرایطمالیاعلامشده،خواهدبود و  ارسال 6 ماهه صورت حساب فروش بر عهده ناشر است.

 

5-     ناشرهیچگونهدخلوتصرفیدرمحتوایآثارارسالینخواهدکردوناشرنمیتوانددراینزمینهادعاییرامطرحکند .و در صورت لزوم هر گونه تغییر در طراحی  و سایز جلد و یا عنوان کتاب ناشر موظف به گرفتن تأییده از نویسنده می باشد.

 

ماده7)فسخقرارداد

1-  طرفینقراردادمجازهستندبههردلیلیقراردادرافسخکنندکهاینکارازطریقاعلامکتبیبهطرفمقابلصورتمیگیرد. درصورت فسخقراردادازسوی نویسنده،ناشرتعهدیدرخصوصحذفکامل اثرازرویمراجع و فضاهای آنلایننشرنخواهدداشتودراینمواردمطابقمقرراتمراجع نشررفتارخواهدشد.

 

ماده8)فورسماژور

1-درصورتوجودحوادثغیرمترقبهمانندسیل،زلزله،آتشسوزی،قطعسراسریاینترنتو... کهانجامموضوعقراردادرابصورتموقتویاکلیغیرممکننماید،طرفینبهموجبتوافقاتبعدینسبتبهتمدیدویافسخقرارداداقدامخواهندنمود.

 

2-درصورتوجودموارداضطراریطرفینهیچگونهادعایینسبتبهیکدیگرنخواهندداشت. چنانچهاززمانوقوعحادثهظرفمدت3ماه وافقیانجامنشود،هریکازطرفینحقخواهندداشتنسبتبهفسخقراردادطینامهایبهصورتیکطرفهاقدامنمایند.

 

 

ماده9)قوانینحاکمبرقرارداد

1-     اینقراردادازحیثانعقادتابعقوانیندولتجمهوریاسلامیایراناستومتقاضیانتشارباامضاءاینقراردادضمنپذیرشکلیه دستورالعمهاوقوانینسایتهایمرجعکهمرتبطباموضوعاینقرارداداستویاتوسطناشرتعیینمیگردد،متعهدبهپذیرشوتبعیت ازآنهامیباشد.

 

اینقرارداددردونسخهبا3صفحهو9مادهو۶تبصرهتنظیموکلیهنسخاینقراردادازتاریخامضاءطرفیندارایاعتباراستواززمان امضاءتوسطشخصمتقاضیوابلاغنسخهدیجیتالیبرایطرفینلازمالاجراولازمالاتباعمیباشد .

 

نکات مهم و شرایط اولیه

 

ü     کتاب هایی فقط مورد قبول است که نویسنده آن ایرانی باشد.

ü     کتاب های توسط ایرانیان ترجمه شده است فقط در صورتی چاپ می شود که اثر اجازه  ترجمه و چاپ را از نویسنده اصلی اثر یا انتشارات آن داشته باشد در این حالت حتما اجازه ترجمه از نشریه ضمیمه شود.

ü     کتاب های ایرانی نیاز است که از آخر به اول چیده شود  که این کار توسط  کیدزوکادو و ناشر انجام می پذیرد و بارکد بر جلد روی کتاب درج شود و کتاب بصورت پشت جلد در اینترنت نمایش داده میشود در بیشتر مواقع بعد از چند فروش کتاب بصورت صحیح تبدیل می شود و آمازون آنرا تصحیح می کند.

ü     فایل اصلی کتاب به هیچ وجه از طریق موسسه کیدزوکادو در شبکه های آنلاین پخش نخواهد شد و این فایل های با امنیت ضبط خواهد شد و شرکت کیدزوکادو در قبال دزدی مطالب بیمه می باشد اما در صورت پخش از طریق دیگر شرکت کیدزوکاد جوابگو نیست.

ü     نویسنده باید در جریان باشد که آمازون چندین صفحه اول از کتاب را برای نمایش نمونه بصورت آزاد به مشتری عرضه می کند.

 

مدارکپیوستشدهبهاینقرارداد

1-     درخواستکتبیمتقاضیانتشارکتابکهحاویاطلاعاتکتاب می باشد.  به همراه کارت ملی نویسنده و تلفن همراه نویسنده

 

2-     نوع فرمت و اطلاعات مورد نیاز

3-     برگه ای که در صفحه اول کتاب چاپ می شود.

 

 


                                                                        مرحله دوم : نهایی کردن سفارش

 پیش پرداخت برای پرداخت کنندگان از ایران، مبلغ دو میلیون و چهارصد هزار تومان می باشد، که در صورت عدم گزینش کتاب مبلغ پیش پداخت به شما عودت داده می شود.

برای دوستانی که با دلار پرداخت می کنند کل مبلغ کسر و در صورت عدم گزینش کل مبلغ به شما باز می گردد.

 

نوع و فرمت کتاب 

در صورتی که مایل هستید نوع فرمت داخل کتاب و جلد کتاب را مشاهده کنید اینجا را کلیک کنید

    

                                                                                                                                                                                                                                                                   بازگشت به صفحه اول