چرا شما یک نویسنده نباشید

آیا می دانستید داشتن کتاب در رزومه تحصیلی و شغلی چقدر با ارزش است و اهمیت زیادی دارد؟

شما در هر زمینه ای که فعالیت دارید، شاغلید، هنرمندید، استادید، دانشجو هستید و … چاپ کتاب برای شما به منزله ی اعتبار علمی خواهد بود. شما با چاپ کتاب در زمینه فعالیت خود می توانید وجهه ای کاملاً متفاوت با قبل پیدا کرده و در زمینه فعالیت خود فرد موفق تری باشید و با چاپ مطالب و کتاب خود، به عرضه و نمایش غنای علمی تان بیافزائید.

نوشتن کتاب می تواند جستجوی نام شما در موتور جستجو گوگل و بالا آورده و شما را به دنیا بهتر معرفی کند
نوشتن کتاب اعتبار و احساس درونی به ما می‌دهد.  اولین اقدام نوشتن کتاب تصمیم گیری است.
شما نیاز است که تنها تصمیم بگیرید و تمام مراحل بعدی را به ما بسپارید.

در سریعترین زمان ممکن  کتاب شما در دستان شما قرار خواهد گرفت و آن زمان است که به دوستان و طرفداران خود امضا بدهید.

نگارش یک کتاب 
 
مرحله دارد که ما  فقط


 مرحله از این 14 مرحله را به عهده شما می گذاریم


مراحل به عهده شما


مرحله  آخر امضاء

ما این امکان را برای شما فراهم می آوریم که کتاب خود را امضاء کنید و به طرفدارانتان هدیه دهید

 مرحله اول تصمیم 

شما تصمیم بگیرید که نویسنده شوید. 


وظایف ما

  


1

انتخاب موضوع

پیدا کردن ایده اصلی

2

 سرفصل ها 

مشخص کردن موضعات فرعی

7

ویراستاری دوم

صفحه آرایی و تصحیح ویرایشی

8

ادیتوری

باز بینی و تصحیح آخر توسط ادیتور

3

جمع آوری

تحقیقات و جمع آوری مطالب

4

دسته بندی

مرتب سازی و دسته بندی مطالب

9

طراحی داخلی و جلد

طراحی جلد و انتخاب رنگ و سایز کتاب

10

نام گذاری 

انتخاب اسم مرتب و جذاب 

5

نگارش

نوشتن متن اصلی و مطالب جمع آوری شده

6

ویراستاری اول

بازخوانی و تصحیح نگارشی

11

فهرست و ...

صفحات فهرست، تشکر، مقدمه، پیش گفتار ....

12

انتخاب برنامه انتشار

بعد از اینکه کتاب آماده شد کتاب برای انتشار ارسال می شود


اگر تصمیم خود را گرفته اید. 
مرحله بعد چیست؟ 

انتشارات ما به شما کمک می کند که ایده هایی که در سر  دارید را به واقعیت تبدیل کند  برای اینکه بدانید چه کنیم و چطور این کار را انجام بدهید با شماره واتس آپ زیر تماس بگیرید و وقت مشاوره بگیرید کافی است کد زیر را به واتس آپ انتشارات ارسال کنید و در مورد روش هایی که ما می‌توانیم رویای شما را به حقیقت تبدیل کنیم با هم گفتگو کنیم.

کد زیر را به ما واتس آپ کنید:

mshw3rh
چند خطی از سردبیر انتشارات

برای اینکه یک نویسنده باشیم حتماً نیاز ندارد مدرک خاصی داشته باشیم و یا توانایی نگارش بالایی داشته باشیم. البته که داشتن همه آنها عالی است اما کتاب های پر فروشی هم در دنیا وجود دارد که  توسط استادان نوشته نشده اند. 
همه ما حتماً در انجام یک کار خوب هستیم. شاید آشپز خوبی باشیم. شاید فروشنده خوبی باشیم. دوستی دارم که یک دندان پزشک است اما  به ماشین های فولکس واگن هم  علاقه مند است، او تصمیم دارد ماشین های فولکس واگن و اطلاعات آنها را بصورت یک مجموعه در بیاورد.
شاید باورتان نشود یکی از بهترین کتاب هایی که خواندم کتاب در جستجوی معنا بود که ویکتور فرانکلین  خاطرات واقعی خودش را نوشته بود و یا جی.کی. رولینگ نویسنده کتاب هری پاتر یک مادر بود که داستان تخیلی اش اکنون در تمام دنیا هنوز بر سر زبان هاست و شرکت های بزرگ فیلم سازی و حتی پارک های تفریحی هنوز در حال پول سازی از این اثر دنیا شمول شده است. یونیورسال استودیو یکی از بزرگترین پارکهای تفریحی در دنیا است که از رمان هری پاتر یک شهر تفریحی ساخته است، در سال 2014 آن پارک را در فلوریدا بازدید کردم و تمام مدتی که در شهر ساختگی هری پاتر بودم. واقعاً انگار در دنیای واقعی وجود نداشتم. بهترین خوراک های مرغی که درست کردم را از یک کتاب آشپزی یادگرفتم که یک مادر برای 4 فرزندش می‌پخت و پسر بزرگش تصمیم گرفته بود که بصورت کتاب آن را در آورد چون اگر به همسرش می گفت مرغ را مانند مادرش درست کند همسر او احتمالاً از روی حساسیت این کار را نمی‌کرد اما اکنون از روی یک کتاب آشپزی مرغ درست کردن شاید پذیرش اش برای همسر او راحت تر بود...

آنچه را در آن خوب هستی به دیگران هم یاد بده و از خودت اثری ماندگار بگذار و آنچه به تو لذت می دهد را در کنار هم جمع کن تا افرادی که سلیقه مانند تو دارند هم از آن لذت ببرند. شاید داستان زندگی تو بتواند زندگی چند نفر را عوض کند. شاید تجربیات تو به درد دیگران هم بخورد.نوشتن کتاب از صفر تا صد


تصویر روبرو تصویر ارشیا است و یک پسر 9 ساله است که اولین کتابش را در 8 سالگی نوشته است. در این عکس او در حال امضا کتابش در یکی از بزرگترین مجموعه های کتاب در کانادا به نام ایندیگو است.  ارشیا تا سن 13 سالگی 5 کتاب نوشته است. 


از خودمان بپرسیم که آیا من می توانم مانند ارشیا کتاب بنویسم؟ کتابهای ارشیا را می‌توانید در وب سایت زیر ببینید:
کتاب های ارشیا در آمازون 

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

کتاب شما می تواند بزودی در این صفحه قرار بگیرد.

اگر دوستی را می شناسید که ایده های عالی دارد این صفحه را با او به اشتراک بگذارید 

 اشتراک گذاری

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.